Informacja o „The runner project”

Centrum szkoleniowe The Runner Project oferuje Szeroki pakiet szkoleń i warsztatów stacjonarnych oraz online.

Dla biegaczy, fizjoterapeutów i trenerów.

  • Wiedza oparta na doświadczeniach oraz badaniach naukowych.
  • Wiedza praktyczna i teoretyczna przekazana łatwo i w dostępny sposób.
  • Zajęcia dla wszystkich tych, którzy kochają bieganie i zdrowy tryb życia.

Warsztaty i szkolenia kierujemy do wszystkich, którzy poszukują zdrowia, rozwoju i radości wynikającej ze sprawności. Stworzyliśmy programy szkoleniowe dostępne dla biegaczy na każdym poziomie wytrenowania. Nie koncentrujemy się na wyczynowych sportowcach. Opowiadamy i nauczamy zasad ruchu, które łatwo zastosować – niezależnie od wieku, sposobu wytrenowania dystansu i ambicji. Koncentrujemy się na całościowym, wielokierunkowym rozwoju sprawności fizycznej od podstaw.

Nasze szkolenia pozwolą osiągać coraz lepsze wyniki sportowe, ale przede wszystkim długotrwale cieszyć się zdrowiem, mocnym ciałem i brakiem kontuzji.

Aleksandra Kłak – Dziemian

Właścicielka i twórczyni gabinetu fizjoterapii Rehability. Twórca konwentu dla biegaczy „Run! Know how?”. Autor licznych warsztatów dla biegaczy amatorów w tym „Jak biegać bez kontuzji”, „ Mobilność biegacza”, „Trening uzupełniający biegacza”. Członek sztabu medycznego Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Pucharów Świata i licznych zgrupowań m.in pięcioboju nowoczesnego oraz kadry koszykówki kobiet. Członek sztabu medycznego badań Polskiej Kadry Paraolimpijskiej w ramach „Projektu Olimpijczyk”. Fizjoterapeutka licznych ultramaratończyków.  Mgr in spe szkoły osteopatii- Flanders International College of Osteopathy – Już niedługo będzie bronić tytuł OSTEOPATY.

Rozpoczęła współpracę jako konsultant w Zakładzie Inżynierii Obliczeniowej i Biomedycznej w Wojskowej Akademii Technicznej, gdzie wykłada i współpracuje przy badaniach dotyczących biomechaniki biegu.
Specjalizuje się w fizjoterapii sportowej, ze szczególnym naciskiem na współpracę z biegaczami w zakresie biomechaniki biegu. Diagnostyka i strategia planów naprawczych to jej absolutny konik.
Prywatnie szalona, dynamiczna i ekspresyjna. Uwielbia (jak sama mówi) ludzi, słodycze i zwierzęta. Roztrzepana i nieco chaotyczna w życiu, w pracy jest dokładnym przeciwieństwem.

Napisz: kontakt@runnerproject.pl
Zadzwoń: +48 507162740

34075b37c7c768aa6956f8244e68b426_large

Michał Sówka

Mgr fizjoterapii. Fizjoterapeuta sportowy. Od lat specjalizuję się w tworzeniu i układaniu planów treningowych. Od ponad 15 lat pracuje z wyczynowymi sportowcami oraz amatorami. Fizjoterapeuta i trener techniki biegu licznych biegaczy różnych dystansów. Fizjoterapeuta Polskiej Kadry Paralekkoatletycznej 2018-2021. Członek Sztabu Medycznego Polskiej Kadry Paraolimijskiej – Tokio 2020. Nauczyciel zdrowego ruchu. Idealne dostosowywanie treningu do umiejętności to jego konik. Wierzy w cierpliwą pracę od podstaw oraz precyzyjne rozwiązania treningowe. Szkoleniowiec z zakresu fizjologii, biomechaniki i neurologii ruchu ludzkiego ciała. Współtworzył programy szkoleniowe dotyczące stretchingu i mobilności, treningu uzupełniającego biegaczy , budowania techniki biegu oraz treningu siłowego dla biegaczy. Prelegent webinariów i warsztatów online. Jego szkolenia i warsztaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród trenerów, fizjoterapeutów i biegaczy. Specjalista od trudnych pytań. Obecnie praktykuje w swoim gabinecie w Ostrowie Wielkopolskim. Prywatnie jak sam o sobie mówi „gburowaty cynik” 😊 choć to nie prawda to trzeba przyznać że ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie.

Napisz: kontakt@runnerproject.pl
Zadzwoń: +48 507162740

72344035_100417721379830_1437724123194195968_o