DOMINIKA WALCZAK

image00023

TRENING PERSONALNY

TRENING TECHNIKI BIEGU

KOREKCJA POSTAWY

Nasza specjalistka od problemów ortopedycznych: celnie diagnozuje i leczy wszelkie urazy, kontuzje i przeciążenia – z największym zamiłowaniem do okolic kręgosłupa oraz stopy. Zajmuje się pacjentami po zabiegach ortopedycznych. Szczególnie chętnie i z doskonałym skutkiem prowadzi także treningi medyczne i funkcjonalne. Posiada naturalny talent do pracy z dziećmi, nastolatkami i młodzieżą, którą bez problemu potrafi zachęcić do ruchu oraz treningów korekcyjnych.

Masz pytania? Napisz do nas!

kontakt@runnerproject.pl

 

 AGATA SZKUDLAREK

Agata

TRENING PERSONALNY

TRENING TECHNIKI BIEGU

KOREKCJA POSTAWY

Sportowiec z krwi i kości w naszym zespole. Od 10 lat trenuje biegi długie (dystans maratoński), a od 2 także triathlon. W Rehability prowadzi przede wszystkim treningi uzupełniające dla biegaczy i triathlonistów. Jej umysł sportowca jest niezastąpionym atutem wspomagającym pracę fizjoterapeutyczną, a osobiste doświadczenie czyni z niej doskonałego trenera.
Prywatnie zapalony sportowiec. Brała udział w Mistrzostwach Świata w Utah na dystansie ½ Ironmana. Obecnie przygotowuje się do Mistrzostw na pełnym dystansie (3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze oraz 42 km biegu), które odbywają się na Hawajach i są najwyższej klasy tego rodzaju imprezą na Świecie.

Masz pytania? Napisz do nas!

kontakt@runnerproject.pl

 

 MIŁOSZ KASIŃSKI

Miłosz

TRENING PERSONALNY

PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE

KOREKCJA POSTAWY

TRENING SIŁOWY

Jako trener pomaga swoim podopiecznym od 7 lat, czyli od czasów pierwszych studiów na warszawskiej AWF. Szybko zauważył, że treningi stają się o wiele bardziej efektywne, jeśli dopasowuję je do indywidualnych potrzeb klientów, do ich sprawności ruchowej, wydolności czy bólowych dolegliwości.
Chcesz zacząć swoją przygodę z treningami? Szukasz specjalisty, który zadba o twoją formę, mając na uwadze twój komfort i predyspozycje? Zależy ci na tym, żeby poprawić swoje sportowe wyniki? Zapisz się na trening do Miłosza! Wspólnie przygotujecie plan działania i zaczniecie go realizować już od pierwszego spotkania.

Masz pytania? Napisz do nas!

kontakt@runnerproject.pl

 

 AGATA URBAN

zdjecie1

TRENING TAEKWONDO

Treningi u wielokrotnej
Mistrzyni? Tylko w Rehability- Centrum Rehabilitacji i Sportu! Prowadzącą Agata Urban to zawodniczka taekwondo olimpijskiego, wielokrotna medalista Mistrzostw Polski i niesamowita trenerka z powołania. Specjalnie dla Rehability prowadzi treningi motoryczne z wykorzystaniem elementów sztuki walki. Prywatnie Agata jest nie tylko wspaniałym sportowcem, ale tez człowiekiem pełnym pasji. Po ukończeniu pierwszych studiów na Politechnice Warszawskiej, ostatecznie zrezygnowała z kariery inżyniera i oddala się całkowicie treningom. Powołanie do bycia trenerem wygrało!

Masz pytania? Napisz do nas!

kontakt@runnerproject.pl

Centrum Rehabilitacji i Sportu

Wszystkie nasze zajęcia odbywają się w nowym punkcie REHABILITY- Centrum Rehabilitacji i Sportu, w Warszawie na ul. Arkuszowej 39. Przestronna klimatyzowana sala treningowa o powierzchni ponad 100m2 jest w pełni wyposażona w najnowsze sprzęty do ćwiczeń. Tutaj praca nad osiągnięciem wymarzonego celu będzie czystą przyjemnością!

Jak do nas trafić?

Dowiedz się więcej o Rehability: